Sponzoři


Zatím žádného sponzora nemáme. Ale peněz není nikdy dost a tak pokud jste shlédli některé z našich vystoupení, líbilo se vám a chtěli (a mohli) byste čímkoliv přispět naší skupině, budeme vám nadmíru vděčni a uvedeme vás v této sekci. Pokud máte zájem nás jakkoliv podpořit (a tím nemyslíme jen finančně) napište nám na náš email morganavm@email.cz.Poděkování


Na tomto místě bychom chtěli uvést všechny, kterým vděčíme za mnohé. Chtěli bychom jim touto cestou poděkovat a prokázat čest.

V prvé řadě chceme poděkovat majiteli firmy BS-Komíny, který nám poskytl možnost scházet se a nacvičovat v halách i zasedací místnosti firmy, tedy v Plánici č.p. 356. Budova firmy je nyní naším oficiálním sídlem. Zde je odkaz na internetové stránky firmy: www.betonstavby.cz.

Jako dalšímu patří náš dík malíři Janu Funerovi alias Čarodějovi z Kokořova za těžkou práci, kterou měl při malování skupinového karavanu, za trpělivost, s jakou poslouchal naše požadavky a konečně za výsledek jeho práce, který předčil všechna naše očekávání. Pokud jste tedy toto mistrovské dílo zahlédli a chtěli byste se na něj s čímkoliv obrátit, můžete na čísle 775 169 965.

Design by Jančí, pics from DA